Prijem kod župana (Video+Press Clipping)

Autor: Krasnodor Mikša, 27. 6. 2014.

Župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar organizirao je prijem za darovite učenike, sudionike državnih natjecanja i njihove mentore.

Na prijemu u Srednjoj školi Krapina bili su prisutni osvajači prvih mjesta na državnim natjecanjima i njihovi mentori, čak 98 zagorskih srednjoškolaca i 166 osnovnoškolaca.

Iz Srednje škole Bedekovčina prisustvovali su Petar Merkaš s mentorom Ivanom Dedom i Dario Galović s mentorom Stjepanom Sinkovićem, koji su osvojili prva mjesta na XIX. državnom natjecanju učenika u znanjima i vještinama građenja u Karlovcu.

Njihove dojmove sa susreta sa županom možete vidjeti i u prilogu Vijesti Mreže TV, kao i rubrici Press Clipping.