OBAVIJEST KANDIDATIMA UČESNICIMA NATJEČAJA O REZULTATIMA NATJEČAJA

Autor: Daniela Usmiani, 19. 10. 2020.

OBAVIJEST KANDIDATIMA UČESNICIMA NATJEČAJA O REZULTATIMA NATJEČAJA ZA RADNA MJESTA NASTAVNIKA/ICE NASTAVNIKA/ICE STRUČNIH PREDMETA U POLJOPRIVREDI (određeno puno radno vrijeme do 31.08.2021. (2 izvršitelja/ice) i određeno puno radno vrijeme, zamjena za bolovanje te rodiljni/roditeljski dopust

Povodom natječaja za radna mjesta nastavnika/ice stručnih predmeta u poljoprivredi objavljenih dana 24. rujna 2020.  godine na web stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje  i Srednje škole Bedekovčina, obavještavamo Vas sljedeće:

Nakon provedenog testiranja te nakon dobivene prethodne suglasnosti Školskog odbora 19. listopada 2020. godine, izabrani su sljedeći kandidati:

Filip Halić, magistar inženjer hortikulutre, za poslove nastavnika stručnih predmeta u poljoprivredi, određeno puno radno vrijeme, do 31.08.2021. godine.

Filip Agnić, magistar inženjer agroekologije, za poslove nastavnika stručnih predmeta u poljoprivredi, određeno puno radno vrijeme, do 31.08.2021. godine

Senka Trbuhović, dipl.inž.agronomije – bilinogojstva, usmjerenje voćarstvo, vinogradarstvo i vinarstvo, za poslove nastavnika stručnih predmeta u poljoprivredi, određeno puno radno vrijeme, zamjena za bolovanje te rodiljni/roditeljski dopust.