> Projekti  > EU projekti  > Agroeduca

Osposobljavanja po projektu Agroeduca

Autor: Krasnodor Mikša, 16. 11. 2016.

Obavijest za sadašnje polaznike i one iz prijašnjih grupa o ispitima, stručnoj ekskurziji i završnoj konferenciji projekta.

Ispit za sadašnje polaznike (uzgajivač cvijeća i uzgajivač povrća) te za one iz prethodne 3 grupe (voćar, vinogradar-vinar, cvjećar) koji nisu pristupili u prethodnom roku održat će se 21. 11. s početkom u 16 sati u Poljoporivrednom učilištu.

Stručna ekskurzija za sadašnje polaznike organizirat će se 26. 11. u Sloveniju (detaljne informacije slijede) i svi zainteresirani moraju se prijaviti na ispitu.

Završna konferencija po projektu Agroeduca i svečana podjela uvjerenja polaznicima održat će se 28. 11. u 17 sati.

Mirjaa Hudi Vlahek