Prvi dani na praksi u Njemačkoj (Galerija+Press Clipping)

Autor: Krasnodor Mikša, 23. 8. 2013.

Javili su nam se učenici i nastavnici koji su otišli na obavljanje stručne ljetne prakse u Njemačkoj.

Nakon dolaska i smještaja na redu je bilo i upoznavanje sa životom i radom sljedeća dva tjedna i razgledavanje Leipziga.

Kako su protekli prvi dani, pogledajte u galeriji koju nam je omogućila Štefica Sukreški, voditeljica projekta. Za više slika idite na grupu Srednja škola Bedekovčina na Facebooku.

Projekt se održava u sklopu Programa za cjeloživotno učenje (LLP) pod pokroviteljstvom Europske unije i u organizaciji Nacionalne agencije za mobilnost i programe Europske unije.

Članak iz Zagorskog lista o prvim danima učenika u Njemačkoj možete pročitati u našoj rubrici Press Clipping.