Nove akcije 3. Ma

Autor: Krasnodor Mikša, 10. 4. 2012.

Učenici 3. Ma u ovo blagdansko vrijeme odradili su dvije hvalevrijedne akcije - prodavali su narcise i napravili uskršnje čestitke za štićenike Lobor-grada.

''Uskrsnog smo zeku poslali do vas, valjda je uspio doći u pravi čas. Šaljemo po njemu zdravlje, ljubav, sreću i čestitamo Uskrs uz šunku najveću. Sretan Uskrs!''

Ove i slične želje poslali smo zajedno sa svim učenicima Medicinskog učilišta korisnicima Doma za duševno bolesne osobe Lobor grad i nadamo se uljepšali im blagdan.

Ujedno smo ponovo proveli akciju „Cvjetovima narcisa u borbu protiv te opake bolesti, raka“, ovaj put u organizaciji Udruge za borbu protiv raka Zlatno srce. Zajedno s učenicima Osnovne škole Bedekovčina prikupili smo 1024 cvijeta narcisa i 30. ožujka 2012. prodavali ih mještanima Bedekovčine i roditeljima na roditeljskim sastancima u našoj školi.

Prodali smo 700 cvjetova i prikupili 830 kuna, a ostatak cvjetova smo poklonili udruzi i oni su ih drugi dan prodavali u Zaboku. Sva prikupljena sredstva namijenjena su kupnji portabilnog intraoperativnog Uzv-a za Opću bolnicu Zabok, koji će itekako pomoći u otkrivanju te opake bolesti.

Učenici 3 Ma

Galerija.