Dani kruha - Lobor

Autor: Daniela Usmiani, 18. 10. 2010.

13.10.2010. u Loboru je održana Županijska smotra Dani kruha – dani zahvalnosti za plodove zemlje. Smotri su prisustvovali i učenici SŠ Bedekovčina, Ana Harapin, Karmen Bertić, Katarina Hudi i Lucija Horvat, a tema njihova prezentiranja je bila „Kako iskoristiti stari kruh, a da se ne baci?“.

Tom prilikom su djevojke tijekom smotre pohale kruh te uz ponudu domaćeg pekmeza i ajvara svi sudionici smotre mogli su kušati pripremljeno. Za nagradu i uloženi trud SŠ Bedekovčina je izabrana za predstavljanje navedene teme na Državnoj smotri Dani kruha koja će se održati slijedeće godine.