Fašnik u našoj školi

Autor: Daniela Usmiani, 9. 3. 2011.

Utorak 08.03.2011. u školskoj dvorani odražavala se proslava. Dostojno smo proslavili dan ludovanja, fašnik.
Odazvalo se mnogo učenika i profesora. Organizatori su bili 4. Mb razred. Prodavali su i krafne i sokove po 2 kune.

Prikupljeni novac darovao se u dobrotvorne svrhe.

Atmosferu s fašnika pogledajte na filmićima na školskoj youtube-stranici (part1. & part2.) i u galeriji.

Pozivaju se učenici da vlastite slike ostave na stranici Srednje škole Bedekovčina na Facebooku, u galeriji Fašnik.

Franjo Županić

Osmislili su zabavan program kojim su svi bili oduševljeni.

Program su vodili Marijeta Kovačić i Oliver Totović. Bili su veoma smiješni i originalni. Zvonimir Štefotić, Hrvoje Vukančić, Nikola Fotivec, Dominik Marković, Bruno Antolović, Oliver Totović izvodili su presmiješan ples  (video na našoj youtube-stranici). Dečki su bili maskirani u stare babice, Oliver im je bio muž. Bio je toliko smiješan da su nekima potekle suze od smijeha.

Kao i svake godine birala se najbolja maska. Bio je sastavljen i žiri od maturanata i profesora koji su pravedno odabrali najbolju masku. Prvo mjesto među profesorima osvojila je Suzana Đanić, maskirana kao piratica. Prvo mjesto među  učenicima osvojio je 3. Ma razred, maskirani kao bubamare. Drugo mjesto dijelile su domorotkinje (Barbara Vargazon i Nikolina Harapir) i Barby i Ken ( Barbara i Katarina Belec). Treće mjesto osvojili je Lara Croft (Marta Cakol).

Stvarno bih pohvalio organizatore jer dosada nikada nisam prisustvovao takvom fašniku u našoj školi.
Nažalost, fešta je prekratko trajala. Zvuk zvona upozorio nas da jurimo na prijevoz ili na nastavu vrijedno učiti.