Dan narcisa

Autor: Daniela Usmiani, 7. 4. 2011.

Dana 1. travnja 2011. učenici Medicinskog učilišta organizirali su Dan narcisa.

Narcise su se prodavale u centru Bedekovčine i u prostorima škole, a prikupljena sredstva namijenjena su kupnji opreme za bolnicu na Bračku.

Narcise su se prodavale za jednu kunu i sve prikupljene narcise ( i one od strane učenika) prodane su.

Zahvaljujemo se u ime bolesnika svima koji su sudjelovali u akciji, kao i učenicima koji su davali svoje dobrovoljne priloge.

Sama akcija organizirana je od strane Udruge za borbu protiv raka ''Zlatno srce'' iz Zaboka i učenika Medicinskog učilišta Srednje škole Bedekovčine.

Slikice su u galeriji.