Samovrednovanje - rezultati ankete

Autor: Daniela Usmiani, 11. 5. 2011.

Na stranicama škole (Projekti Samovrednovanje) postavljena je grafička analiza istraživanja Ispitivanje zadovoljstva školom, koju je provela školska pedagoginja Tatjana Papst u sklopu projekta Samovrednovanje.
Na bazi 800 ispitanika (učenika, roditelja i nastavnika) provela je istraživanje o zadovoljstvu organizacijom, funkcioniranjem i radom škole i nastavnika, stručnih službi i ostalih djelatnika, kao i stanjem škole i uvjetima rada. Dobiveni rezultati koristit će se kao početna točka u svrhu izrade plana unapređivanja kvalitete svih aspekata škole koji ''malo škripe''.
U istraživanju možete vidjeti zanimljive rezultate svih onih koji polaze školu (na različite načine) o zadovoljstvu učenika, roditelja i nastavnika nastavom, smjenama, urednosti škole i dostupnosti svih školskih službi.

Prezentaciju možete pogledati na http://www.slideshare.net/DanielaUsmiani/istraivanje-o-zadovoljstvu-kolom.