Akcija učenika ''Zajedno do dječjeg osmjeha''

Autor: Krasnodor Mikša, 24. 2. 2013.

I ove godine možete biti humanitarni i pomoći onima kojima je najpotrebnije, djeci. Od 25. veljače kreće akcija 1. grupe 4. Ma razreda pod nazivom "Zajedno do dječjeg osmjeha" u sklopu predmeta Metodika zdravstvenog odgoja.

Svrha akcije je prikupljanje higijenskih sredstava, gumenih ili plastičnih igračaka, slikovnica, dječjih knjiga, dječje hrane, vlažnih maramica i slično. Uz to možete i u razredu skupiti novce pa nešto od toga kupiti. Stvari ćete moći odložiti u kutije koje će biti na vidljivom mjestu.

Prikupljena sredstva dodjeljuju se Specijalnoj bolnici za kronične bolesti dječje dobi Gornja Bistra. Ne gledajte na ovo kao izvršavanje zadatka, nego kao priliku da nekome možete svojim minimalnim doprinosom staviti osmjeh na lice. Molimo vas da se ne oglušite na ovu obavijest, te da potaknete sve oko sebe da zajedno usrećimo djecu.

Unaprijed zahvaljujemo.

1. grupa 4. Ma razreda