Treće mjesto na državnom natjecanju!!!!!

Autor: Daniela Usmiani, 26. 3. 2011.

Naši učenici vratili su se iz Primoštena s državnog natjecanja Ekološki kviz ''Lijepa naša'' s osvojenim izvrsnim trećim mjestom. Na natjecanje su otišli nakon osvojenog prvog mjesta u Županiji (LINK: http://ss-bedekovcina.skole.hr/?news_hk=1&news_id=715&mshow=1155#mod_news).

Uz mentoricu prof. Boženu Dragčević, na natjecanju su sudjelovali Tomislav Jakuš, Alen Supina, Barbara Sokolić i Dominik Mihalinec. Natjecanje se sastojalo od kviza, prezentacije i usmenog dijela ispita.

Naši učenici predstavljali su se istraživačkim radom ''Imela'' kojim su proučavali rasprostranjenost i ljekovita svojstva imele. Učenici su spojili terensku nastavu s istraživačkim radom vezanim uz ljekovitost biljke od koje se radi i poznata istarska rakija biska.

Još jednom čestitamo!