Razvoji i/ili modrenizacija formalnih i neformalnih programa obrazovanja odraslih

Autor: Krasnodor Mikša, 10. 12. 2020.

U sklopu provedbe Elementa 2 - Razvoj i unaprjeđenje te provedba programa redovitog strukovnog obrazovanja formalnih i neformalnih programa za obrazovane odraslih u RCK-u, projekta „Uspostava regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi „Arboretum Opeka“ (UP.03.3.1.04.0005) održani su radni sastanci vezani za razvoj neformalnih programa obrazovanja odraslih.

Kroz projekt će se razviti sljedeći neformalni programi (radionice i tečajevi) u trajanju od 4-20 sati ovisno o programu: Održivo vrtlarenje, Uzgoj ljekovitog bilja, Podizanje voćnjaka, Podizanje jagodnjaka, Izrada adventskog vijećnica, Izrada aranžmana – aranžiraj i recikliraj, uređenje cvjetnih gredica… i mnogi drugi.