Stručno usavršavanje nastavnica

Autor: Krasnodor Mikša, 20. 12. 2021.

Stručno usavršavanje nastavnica SŠ "Arboretum Opeka" i nastavnice SŠ Bedekovčina iz područja Floristike održano je u Sloveniji, BC Naklo, 4.12. - 5.12.2021.

Svrha stručnog usavršavanja je jačanje kompetencija strukovnih nastavnika i mentora zaposlenih kod poslodavaca iz područja floristike. Usvajanjem znanja i vještina nastavnice će doprinositi  razvoju strukovnim zanimanjima  s mogućnostima preslikavanje istih u rad RCK-a. te praćenju trendova u području floristike. Stručno usavršavanje je podijeljeno po florističkim temama, tehnikama rada sa biljnim materijalom i prezentaciji noviteta u struci. Tema ovog stručnog usavršavanja bila je Advent, Božić, Nova godina.