Fizioterapeuti u Naftalanu (galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 7. 6. 2016.

Učenici 3. Mb razreda, pod vodstvom stručnih nastavnika Alojza Mohača i Danijela Tomašića, posjetili su Specijalnu bolnicu za medicinsku rehabilitaciju Naftalan Ivanić-Grad.

Učenici su s predstavnicom bolnice, prvostupnicom fizioterapije Draženkom Tomić, prošli primjenu naftalano terapije, fototerapije, elektroterapije, hidroterapije, wellness programa bolnice te kineziterapijskih postupaka.

Bolnica je na svjetskoj razini poznata u liječenju kožnih bolesti, naročito psorijaze. Također, svake godine učenici pokazuju interes za obavljanje ljetne prakse u ovoj ustanovi, kao i pripravničkog staža po završetku školovanja.

S novim znanjima i vještinama koje smo stekli ovim posjetom veselimo se ponovnom posjetu ustanovi, što je već preraslo u tradiciju između Srednje škole Bedekovčine i Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Naftalan Ivanić-grad.

Galerija.

Danijel Tomašić