Obilježavanje mjeseca borbe protiv ovisnosti

Autor: Krasnodor Mikša, 16. 12. 2017.

U srijedu, 13. prosinca, učenici 4. i 5. Ma razreda Medicinskog učilišta Srednje škole Bedekovčina obilježili su mjesec borbe protiv ovisnosti predavanjem Centra za socijslnu skrb.

Tijekom predavanja govorilo se o prevenciji različitih vrsta ovisnosti: alkoholizam, pušenje, opojne droge, tablete, kockanje, internet, igrice, društvene mreže...

Gosti predavači došli su nam iz Centra za socijalnu skrb Krapina, Podružnice Obiteljskog centra.

Stručne suradnice Sandra Kos, socijalni radnik i  Marijana Lovrenčić, socijalni pedagog upoznale su učenike s radom Centra, aktivnostima koje provode, a ovaj dolazak u našu školu jedna je od njih.

Nikolina Horvat