Schola medica 2013.
Autor: Krasnodor Mikša, 25. 4. 2013.

I ove se se godine učenici Medicinskog učilišta natjecali na državnom natjecanju u programu medicinska sestra-medicinski tehničar i fizioterapeutski tehničar Schola medica 2013. u Šibeniku.

Ove godine na državno natjecanje pozvano je 15 učenika (škola) od 24 medicinske škole u Hrvatskoj u programu medicinska sestra-medicinski tehničar i 10 učenika (škola) fizioterapeutskih tehničara.

Našu školu u programu medicinska sestra-medicinski tehničar predstavljala je učenica 4. Ma Maja Vukić i osvojila 4. mjesto, a u programu fizioterapeutski tehničar učenica 4. Mb Petra Vitez osvojila je 7. mjesto.

Učenice su pripremali Tea Ivančić i Danijel Tomašić.

Galerija.