Obilježavanje Svjetskog dana bolesnika (Galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 11. 2. 2014.

Povodom Svjetskog dana bolesnika, koji se svake godine obilježava 11.veljače, učenici Srednje škole Bedekovčina, točnije polaznici školske dramske skupine posjetili su Opću bolnicu Zabok te uveličali obilježavanje dana bolesnika prigodnom predstavom.

Nakon učenici medicinskog učilišta, drugog, trećeg i četvrtog  razreda zasvirali su i zapjevali  i oduševili prisutnu publiku, pacijente i zaposlenike Opće bolnice Zabok.

Kao malo iznenađenje, učenici  3. i 4.Ma razreda prikupili su košare pune voća te uz pjesmu i široke osmjehe  podijelili bolesnicima u bolnici na svim odjelima.  Suzama u očima i osmijehom na licu bolesnici su rekli veliko hvala za naš posjet i dobre želje za brzo ozdravljenje.

Na kraju posjeta bolnici, glavna sestra bolnice Božena Štokan  je  ravnatelju škole  Zlatku Radmanu, uručila zahvalnicu za sudjelovanje i doprinos u obilježavanju Svjetskog dana bolesnika.

Galerija.

Viktorija Bezak, 4. Ma