Natjecanje medicinara u Koprivnici

Autor: Krasnodor Mikša, 5. 5. 2014.

29. i 30. travnja održano je 19. državno natjecanje Srednjih medicinskih škola u zanimanju medicinska sestra opće njege-medicinski tehničar opće njege u organizaciji Srednje škole Koprivnica.

Sudjelovalo je 20 medicinskih škola, a učenici su pokazali svoja znanja i vještine u teorijskom i praktičnom dijelu.

Srednju školu Bedekovčina predstavljao je Dominik Mihalinec, učenik 4. Ma razreda, koji je prema skupljenim bodovima  zauzeo 13. mjesto, te mentorica Martina Zaplatić.

U neslužbenom dijelu domaćin se pobrinuo da svi sudionici natjecanja upoznaju glavne znamenitosti grada Koprivnice, kao i nekih okolnih podravskih mjesta; pa je tako posjećena Galerija naivne umjetnosti u mjestu Hlebine te prigodni obilazak Bolnice "Dr. T. Bardek".