UPISI 2020./2021.

Na ovim stranicama možete saznati sve o upisima u Srednju školu Bedekovčina i Učenički dom u školskoj godini 2020./2021.

Obavijesti za učenike budućih prvih razreda nalaze se niže na ovoj podstranici.

PROMOTIVNI VIDEO MATERIJALI

PROMOTIVNI LECI

ZDRAVSTVENO UČILIŠTE                         POLJOPRIVREDNO UČILIŠTE             GRADITELJSKO UČILIŠTE

Detaljnije o svim zanimanjima možete pronaći na poveznici Zanimanja, Upisi u srednju ili na Upisi.hr.

Zdravstveni pregledi za deficitarna zanimanja Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 19. 7. 2020. 12:08

Hrvatski zavod za zapošljavanje i ove će godine financirati troškove zdravstvenih pregleda učenika radi izdavanja liječničke svjedodžbe liječnika spec. medicine rada potrebne za upis u prvi razred u neki od programa obrazovanja koji se nalaze na Listi deficitarnih zanimanja za 2020.

Natječaj za upis u 1. razred šk. g. 2020./2021. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 8. 7. 2020. 08:21

Donosimo Natječaj za upis učenika u 1. razred Srednje škole Bedekovčina i učenički dom u šk. g. 2020./2021.

Novi strukovni kurikulum - staklar

Autor: Krasnodor Mikša, 30. 6. 2020. 09:37

Srednjoj školi Bedekovčina odobreno je izvođenje strukovnog kurikuluma za staklara i upis učenika u ovaj novi program.

[više]

Novo zanimanje - soboslikar ličilac dekorater (video) Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 10. 5. 2019. 08:32

U Krapini je održana konferencija za medije na kojoj su predstavljeni novi obrazovni programi u srednjim školama na području Krapinsko-zagorske županije, a u Srednjoj školi Bedekovčina to je soboslikar ličilac dekorater.

CMS za škole logo
Srednja škola Bedekovčina / Gajeva 1, HR-49221 Bedekovčina / ss-bedekovcina.skole.hr / ured@ss-bedekovcina.skole.hr