Natjecanje parova u badmintonu, održano 27.4. i 3.5. 2016.

Autor: Marica Kašćelan, 6. 5. 2016.

Predsjednica Vijeća učenika doma Ivana Belčić organizirala je natjecanje parova  u badminton, a u tome su joj pomogli Petar Lendl i Kristina Tipurić (zapisničari natjecanja), prof. Suzana Đurkan (sutkinja) te Ivana Kondras i Petra Šantek. Prvo mjesto osvojili su Hrvoje Bočkaj i Matija Krog, a drugo mjesto Neven Žuti i Marko Dunaj.

>>vidi slike

Sudionici natjecanja: Matija Mlakar, Alen Martinko, Nikola Zanoški, Kristijan Juričan, David Stiplošek, Gabrijela Culifaj, Nina Greguraš, Martina Šimeg, Florjan Horvat, Endy Grčić, Rebeka Jill Horenec, Luka Zanoški, Hrvoje Bočkaj, Matija Krog, Amando Matić, Patrik Pankasz, Miljenko Frljužec, Patrik Hršak, Neven Žuti, Marko Dunaj, Nina Slukan, Magdalena Jagarčec.