Izbor "naj, naj osobe dom"

Autor: Marica Kašćelan, 5. 4. 2017.

U ponedjeljak, 3. travnja 2017. Vijeće učenika je organiziralo svečanu podjelu nagrada i priznanja za „naj, naj osobe doma“ u šest kategorija. Za provedbu izbora (anketiranje učenika) i organiziranje svečanosti bila je zadužena Jelena Obadić, članica Vijeća učenika doma.

>>vidi slike

Florjan Horvat

Svečani dio vodili su predsjednik Vijeća učenika Florijan Horvat i Gabrijela Matoić, a nagrade i priznanja podijelila je Jelena Obadić.

Svi predsjednici odgojnih grupa proveli su anketiranje učenika u svojim odgojnim grupama i obradili dobivene rezultate. Dobivene podatke objedinila je Jelena Obadić te smo tako dobili „naj, naj  osobe doma „ i to u kategoriji za:

• najsimpatičniju osobu Valentinu  Belec
  • osobu koja voli pomagati Maria Piškovića
  • uzorno ponašanje i ljubaznost  Maria Piškovića
  • osobu koja je uvijek nasmijana Ljubicu Draganić
  • osobu koja zna saslušati i daje dobre savjete Patrika Pankasza
  • najaktivniju učenicu u domu Tenu Novak.

Nakon svečanog dijela slijedila je večer karaoka koju je organizirao Florijan Horvat, a DJ večeri bio je Mario Pišković.

Florijan Horvat