Sudjelovanje na domijadi u kulturi 2017. godine

Autor: Marica Kašćelan, 11. 4. 2017.

Ove godine održana je 43. Regionalna domijada u kulturi, natjecanje domova iz Zagrebačke i Krapinsko-zagorske županije za predstavnika na državnoj domijadi.
Na natjecanju, koje se održalo u vremenskom razdoblju od 27. ožujka do 6. travnja 2017., sudjelovao je i naš Dom

>>vidi slike

Uz vodstvo odgajatelja Antuna Vidovića uspješno su nas predstavili:

- od 27. do 31.travnja – Tena Novak (4Ma) s dva likovna crteža - I mi smo dio vas i Mrtva priroda. U učeničkom žiriju iz našeg doma bila je Kristina Tipurić (4Mb).

- 6. travnja – Rebeka Jill  Horenec (2Ma) i Florijan Škreblin (2G) u glazbenom izrazu s pjesmom „Tajna najveća“ autora Miroslava Škore. U učeničkom žiriju iz našeg doma bila je Ela Ištvanić (1Mb).

Konkurencija je bila iznimno velika te su samo nijanse odlučivale o pobjedniku. Najveći uspjeh od naših predstavnika doživjela je naša glazbena skupina osvojivši drugo mjesto učeničkog žirija od ukupno jedanaest glazbenih izraza. Čestitke svim natjecateljima koji su uložili veliki trud u ovo natjecanje.

Antun Vidović, prof.