Prijem učenika u Učenički dom

Autor: Marica Kašćelan, 28. 8. 2017.

Učenički dom pri Srednjoj školi Bedekovčina započinje prijem učenika 3.9.2017., u nedjelju od 14.00 sati.

Molimo roditelje novih učenika da prisustvuju roditeljskom sastanku koji će se održati u nedjelju (3.9. 2017.) s početkom u 17.00 sati.

U nedjelju organizirana je večera (obrok) od 18 do 19.30 sati, zato učenicima preporučujemo dolazak do navedenog vremena ukoliko žele večerati u domu.

Potrebni dokumenti pri prijemu učenika u dom:
- jedan primjerak Ugovora o smještaju u dom ovjeren kod javnog bilježnika
- potvrdu o zaposlenju jednog roditelja, odrezak od mirovine ili potvrdu o drugim stalnim ili povremenim primanjima
- uplatnicu (uplaćeni troškovi smještaja za deveti mjesec na iznos od 630,00 kuna).

Prilikom dolaska u Učenički dom učenik mora imati: pidžamu, pribor za osobnu higijenu, zdravstvenu iskaznicu, papuče i lokot s dva ključa.
Odgajatelji i svi djelatnici doma žele vam uspješnu školsku godinu, a da vam život u domu bude ugodan i vaš drugi dom.