Božićna priredba, održana 17.12.2015.

Autor: Marica Kašćelan, 23. 12. 2015.

Kao po starom običaju i ove je godine održana božićna priredba. Bilo je ponekih izmjena koje su oduševile sve prisutne.

>>vidi slike

Po prvi puta voditelj programa bio je Amando Matić dok je u organizaciji priredbe sudjelovalo Vijeće učenika i to Mario Pišković koji je izveo svoj božićni rep, zatim Antonia Prugovečki, Tena Novak, Florijan Škreblin i Mario Pišković koji su otpjevali svima poznatu pjesmu „Sretan Božić svakome“ te Florijan Horvat i Tena Novak sa dramskom igrom „Božić v Međimurju“.  Zbor nas je ove godine počastio sa mnogo pjevanja. Otpjevali su „Tiha noć“, „Stani mi na crtu“, „Pahuljice padajte“, „Feliz Navidad“ dok je Elena Lenard otpjevala pjesmu „Neka ljudi govore“. Na kraju programa posjetio nas je i djed Božičnjak kojeg je odlično oponašao naš Petar Lendl.
Osim prigodnog programa, uručene su nagrade učenicima i to učeniku Nikoli Čehko za najbolji kreativni rad kojim je sudjelovao na natječaju Doma „Božić dolazi“, te učenicima čije su sobe proglašene najurednijima. Komisija za higijenu u sastavu Helena Subić, Lucija Majcenović, Mihaela Marić, Marin Sajko, Luka Zanoški, Petar Lendl te odgajateljica Maja proglasile su pet soba najurednijim, a učenicima su uručili priznanja i čokolade.

Nakon priredbe je uslijedio ples kojeg su svi mnogo iščekivali. Svi su se lijepo zabavili i pozdravili sa prvim polugodištem.

Lijep pozdrav!

Lucija Kunštek