Druženje uz društvene igre

Autor: Marica Kašćelan, 9. 3. 2017.

I ove godine u đačkom domu održalo se natjecanje u beli i šahu koje je popratilo druženje uz razne društvene igre. Glavna organizatorica bila je Božica Šafranko, članica Vijeća učenika doma.

>>vidi slike

Helena Subić

Događaj je trajao u večernjim satima 13., 20. i 28. veljače 2017., a sve to fotografirao je Marin Pišković. Sudionici natjecanja u beli bili su učenici i zaposlenici doma, a ukupno je bilo čak trinaest parova. Osim igrača, na natjecanju su svoje mjesto pronašli i ostali zaljubljenici u belu koji su pomno pratili igru. Prvo mjesto osvojili su Alen Tuđina i Alen Martinko te kao nagradu osvojili su špil igraćih karata. Odgajatelj Janko Habulin i domar Boris Tkalec osvojili su drugo mjesto te kao utješnu nagradu dobili čokoladu. Čestitke pobjednicima!

Za razliku od bele, šah je imao nešto manje sudionika pa je natjecanju brzo došao kraj. Ukupno su se natjecali trojica učenika, a pobjedu je i ovdje zasluženo odnio Alen Martinko. Naravno za svoju pobjedu nagrađen je čokoladom. Čestitamo!

Veseli smijeh mogao se čuti sa stolova na kojem su se igrale društvene igre. „Draw out“, „Monopoly“, „Čovječe ne ljuti se“ samo su neke od igara u kojima su učenici pobjeđivali, gubili, ali na kraju i uživali.

Još jednom čestitamo svim pobjednicima i nadamo se da će se ovom veselom događaju iduće godine pridružiti još više učenika.

Helena Subić