Natjecanje u odbojci

Autor: Marica Kašćelan, 31. 3. 2017.

Dana 22.3.2017. održano je domsko natjecanje u odbojci. Organizator natjecanja bio je David Stiplošek, član Vijeća učenika doma. U realizaciji natjecanja pomogao mu je prof. Hrvoje Špiljak kao sudac.

>>vidi slike

Damian Tišljar

Natjecala su se dva tima. U prvom timu, kojeg je vodila Antonija Prugovečki, sudjelovali su Laura Bajs, Karla Rašanec, Luka Zanoški, Matija Vuljanko, Hrvoje Bočkaj i Miljenko Frljužec. Drugi tim vodila je Tena Novak u kojem su sudjelovali Rebeka Jill Horenec, Nina Greguraš, Damian Tišljar, Marin Števinović, Matija Krog i Petar Lendl.

Tenin tim pobjedo je rezultatom 2:0 te su im uručena priznanja Vijeća učenika doma. Svi sudionici nagrađeni su palaćinkama koje su pripremile naše kuhrice doma.

Damian Tišljar