Priredba dobrodošlice, održana 12.9.2012.

Autor: Marica Kašćelan, 23. 9. 2012.

Održana je priredba dobrodošlice za nove učenike doma. Pripremili su je stariji učenici pod vodstvom odgajatelja Stjepana Goričkog, a u realizaciji programa uključilo se i troje novih učenika i to Mateo Hmelina, Josip Suntešić i Stjepan Drempetić. Vesela atmosfera pratila je cijeli program, a glazbene točke popraćene su pljeskanjem u ritmu pjesme i pjevanjem publike. Bravo!
Nakon priredbe nastavljeno je druženje uz ples.

O sudionicima programa možete pročitati u nastavku teksta (klikni na „opširnije“).

>>vidi slike

U realizaciji programa sudjelovali su:

1. Josip Koprivnjak u ulozi voditelja programa
  2. Amadea Mokos s recitalom
  3.  „Band Zagorci“ (Andrej Loinjak, Antonio Drempetić, Mihael Martinjak) s pjesmom „Kad procvatu jabuke“
  4. Plesna skupina „Dance Fever“ (Klaudija Dačnik, Simona Ipša, Lucija Petrač, Jelena Šestan)
  5. Igor Poslek i Nikola Hanž s duhovitim savjetima novim učenicima
  6. Josip Suntešić (harmonika) i Stjepan Drempetić (violina)- s pjesmom „Cvetličanka“
  7. Ana Marija Jambrošić i Ivana Tenšak s pjesmom „Brodolom“
  8. u ime novih učenika obratio nam se Mateo Hmelina
  9. DJ-eji plesne večeri bili su Ivan Vorih i Juraj Levak.

Hvala svim sudionicima!