48. regionalna Domijada

Autor: Krasnodor Mikša, 26. 4. 2022.

U Kulturnom centru Travno, u Zagrebu, održana je 7. i 8. travnja 2022. 48. regionalna Domijada učeničkih domova središnje Hrvatske u području kulture.

Matea Cepanec, Marta Čituljski i Nika Pintarić osvojile su 1. mjesto prema mišljenju učeničkog žirija u kategoriji rukotvorine za svoj rad „U šetnji“. Učenice Veronika Lendl, Petra Ranogajec i Klara Haramina osvojile su 2. mjesto prema mišljenju stručnog žirija u kategoriji rukotvorine za svoj rad „Ukrasna maska“, dok je Patricija Gredelj osvojila 3. mjesto prema mišljenju učeničkog žirija svojom fotografijom „Priroda“ u istoimenoj kategoriji.

Osim nagrađenih učenica sudjelovale su Katja Kuzmić s prekrasnim crtežom „Maca“ i Tina Bazić s fotografijom „Transformacija“.

Mentorice učenicima bile su odgajateljice Marica Kašćelan i Đurđica Rožić.

Čestitamo svima!