Božićna priredba

Autor: Marica Kašćelan, 20. 12. 2013.

I ove je godine, dana 18. prosinca 2013., u našem domu organizirana božićna priredba. Program je bio iznimno zabavan, kreativan i bogatog sadržaja.

Amadea Mokos

Program je vodio naš stari, uvijek šarmantan i zabavan, voditelj Jurica Koprivnjak. S nekoliko toplih riječi, na početku programa, obratio se naš ravnatelj škole Zlatko Radman.
Oduševile su nas Ivana Kondres i Marinela Hršak s recitacijama „Božić je došao“, „Božićna zvona“ i „Božićnim zvijezdama“. Recitacija „Božić je došao“ oduševila nas je svojim bogatstvom lijepih dojmova, a ujedno je i Marinelino autorsko djelo. Bravo Marinela!
Posebno iznenađenje bili su dečki Nikola Mikulčić Ceboci, Lovro Pergar i Marko Čanadi koji su nas oborili s nogu svojim smiješnim i kreativnim skečom pod nazivom „Međimurski jezeraš“.
Naš mali đački zbor u sastavu Patrcije Čuček, Patricije Rajković, Lucije Kunštek, Darije Galović i Martine Cvrtile te pod vodstvom medicinske sestre Kristinke Zebec razveselio nas je pjesmama „U to vrijeme godišta“ i „Sretan Božić svakome“. Također, u glazbenom dijelu posebnu notu ugođaja dodali su naši glazbenici Stjepan Drempetić, Josip Suntešić, Danijel Horvat, Jelena Šestan i Andrej Loinjak. Zdravstveni kutić marljivo je nadzirao i ocjenjivao urednost naših soba tijekom cijelog polugodišta te na priredbi najurednijim sobama uručio pohvalnice i simboličke poklone.
Cjelokupan program nastavio se plesom. DJ večeri bio je Danijel Staniša. Sve čestitke i jedno veliko hvala svim učenicima koji su omogućili i ostvarili ovako lijepi božićni program.

Čestit Božić i sretna Nova 2014. godina.

Ugodni praznici!

Amadea Mokos