Domsko natjecanje u stolnom tenisu

Autor: Marica Kašćelan, 4. 2. 2014.

Vijeće učenika organiziralo je domsko natjecanje u stolnom tenisu koje se održalo 22.01.2014. i finalno natjecanje 29.01.2014.. Glavni organizator natjecanja bio je učenik Matija Mlakar.

Antonija Rašeta

Sudjelovali su Danijel Staniša, Nikola Zanoški, Kristijan Juričan, Krunoslav Kunštek, Karlo Šafranko, Matija Juričan, Danijel Habjanec, Vladimir Brlek, Mario Zebec, Jurica Koprivnjak, Hrvoje Pisačić, Neven Krizman.
U finalu su se natjecali Neven Krizman, Danijel Staniša te Matija Juričan. Prvo mjesto osvojio je Neven Krizman koji je kao nagradu dobio reket za stolni tenis. Drugo mjesto zauzeo je Danijel Staniša te treće mjesto Matija Juričan koji su kao nagradu dobili loptice za stolni tenis.
Svi sudionici, na samom kraju natjecanja, počašćeni su palačinkama.

Antonija Rašeta