Priznanja „naj, naj osobama doma“ i natjecanje „pogodi pjesmu“

Autor: Marica Kašćelan, 3. 4. 2014.

Dana 26.3. 2014. u našem učeničkom domu organizirala se večer podjele priznanja „naj, naj osobama doma“ i natjecanje „pogodi pjesmu“.

>>vidi slike

Ivana Kondres

Prema dobivenim rezultatima ankete, koju je provelo Vijeće učenika, dobili smo „naj, naj osobe doma“. Drago nam je što možemo istaknuti one osobe koje većina smatra jako vrijednima. Priznanja su podijeljena sljedećim učenicima:

-       Antoniji Rajski kao najsimpatičnijoj osobi doma i uzornog ponašanja,

-       Jurici Koprivnjaku kao osobi koja uvijek voli pomagati, davati dobre savjete te zna saslušati

-       Lovri Pergaru kao uvijek nasmijanoj osobi.

Priznanja je uručio predsjednik Vijeća učenika doma Matija Mlakar.

Nakon podjele priznanja, slijedio je natjecateljski dio večeri. Natjecatelji su morali pogoditi naslov pjesme čiji su stihovi bili projicirani na platnu. Natjecalo se 10 učenika, a to su: Andrej Loinjak, Karlo Šafranko, Tena Novak, Darija Galović, Antonia Kolar, Josip Suntešić, Matija Habjanec, Nikola Mikulčić i Ivana Belčić. Najbolji osvojili su i nagrade (bombonjere, čokolade, bombone) i to Ivana Belčić za prvo, Neven Krizman za drugo i Andrej Loinjak za treće osvojeno mjesto.

Glavni organizatori večeri ispred Vijeća učenika bili su Filip Moćan i Antonija Rajski. Program je vodio Jurica Koprivnjak, a za tehniku bio je zadužen Krunoslav Kunštek.

Ivana Kondres