Prezentacija rada Volonterskog kluba u Zagrebu i Dugom Selu

Autor: Krasnodor Mikša, 5. 12. 2013.

U projektu Volonterskog centra Zagreb "Pokreni se, promijeni svijet", predstavnici našeg Volonterskog kluba posjetili su Školu za medicinske sestre Mlinarska i Srednju školu Dugo Selo.

Srednjoškolscima u Zagrebu i Dugom selu predstavljene su sve aktivnosti Volonterskog kluba Srednje škole Bedekovčina. Naša iskustva pomoći će im jer su upravo u procesu osnivanja volonterskih klubova u svojim školama. Marko Čanadi, Rea Kovač i Lucija Meštrović sjajno su odradili posao i bez imalo treme prezentirali sve naše volontere i njihov rad! Pao je i dogovor za uzvratne posjete kao i planovi o zajedničkim akcijama.

Galerija.

Tatjana Papst, prof.