Akcija volontera ''Staro u novo''

Autor: Krasnodor Mikša, 12. 12. 2011.

Imate li stari namještaj koji ne služi svrsi i smeta??? Možete ga donijeti nama, iako smo već nešto skupili zavirujući u sve rupe i kutke naše škole.

Brdo odbačenih i neupotrebljivih vješalica, stolica, okvira, kutija, stolića i klupa odlučili smo vlastoručno urediti. Tako smo ovu subotu, 10. prosinca 2011. organizirali prvu akciju pa su se volonteri uz dobru volju i glazbu primili čekića, kliješta i „šmirgl“ papira. Bilo je tu i pravih majstora i majstorica, čak i s električnim brusilicama, kutnim, tračnim i svakakvim. Još dva, tri „šmirglanja“ i slijedi farbanje pa decoupage.

Što se namještaja tiče, prvotna je ideja organizirati prodajnu humanitarnu izložbu (svrhu ćemo lako pronaći, zar ne?), a varijanta B je, ako se ništa ne proda, urediti neki kutak u školi tim stvarima.

Ako vas zanima što je to ''Staro u novo'', možete nam se pridružiti ili pričekati izložbu uređenih komada namještaja.

Vaše volonterke,

Iva Mrazović i Karolina Bunjko, 3.Mb