Volonterske košarice pomoći

Autor: Krasnodor Mikša, 29. 12. 2012.

Košarica pomoći naših volontera već je četvrte godine našla put do 11 obitelji u našoj općini.

Prikupljalo se tijekom prosinca sve što su kupci Trgocentra željeli ostaviti u košarici pomoći. Na preporuku volontera to su bili nekvarljivi prehrambeni artikli - brašno, šećer, sol, riža, tjestenina, palenta, griz, ulje, trajno mlijeko, slatkiši i higijenske potrepštine - sapuni, šamponi i sl.

Prehrambeni i drugi artikli koje su donirali kupci trgovina Trgocentra u Bedekovčini spakirani su u velike pakete. U četvrtak, 20. prosinca,  volonteri su uz pomoć domara Borisa i školskog kombija obišli obitelji i uz poklon im zaželjeli sretan Božić i ljepšu Novu.
Na podjelu paketa išli su Iva, Megy, Tonka, Mateja, Lovro i Matija.

Tatjana Papst, pedagoginja