Volonteri - što ima novo?

Autor: Daniela Usmiani, 19. 2. 2011.

Sastanak volontera – ponedjeljak, 6. veljače 2011..

Sastanak je počeo veselo u prostorijama našeg kluba. Izuzetno smo bili veseli, mi stariji članovi, jer smo naš klub proširili novim snagama. Svi novi članovi dobili su volonterske knjižice te su tako i službeno postali članovi volonterskog kluba SŠ Bedekovčine.

Potom smo se pripremali za educiranje mladih naraštaja u osnovnoj školi te smo prezentaciju vezanu uz akcije Kluba volontera naše škole morali prilagoditi mlađem uzrastu.

Edukacija u osnovnoj školi u Bedekovčini – četvrtak, 11. veljače 2011.

Nakon edukacije osmaša i sedmaša, puni entuzijazma krenuli smo i u šeste razrede Osnovne škole Bedekovčina. Bili smo jako iznenađeni pokazanim zanimanjem i sjajnim idejama učenika šestih razreda. Sa zanimanjem su pratili cijelu našu prezentaciju. Postavljali nam pitanja, davali brdo odličnih ideja za nove akcije. Nakon završene prezentacije mnogo učenika se javilo da i oni hoće postati volonteri.

Nadamo se izvrsnoj suradnji između srednje i osnovne škole u Bedekovčini. I mislim da možemo s ponosom reći da nam je ovo bila najuspješnija akcija jer smo pronašli  male volontere s velikim srcima.

Vanja Mlinarić