Potvrde o položenim ispitima državne mature u jesenskom roku

Autor: Krasnodor Mikša, 18. 9. 2019.

Potvrda o položenim ispitima državne mature moći će se preuzeti od 19. rujna 2019. nadalje.

19. rujna potvrde će dijeliti ispitni koordinatori u svojoj kancelariji od 9:00 do 12:00 i 20. rujna  od 13:00 do 15:00., a nakon petka mogu se podići bilo koji dan uz dogovor s koordinatorima, ovisno kada su u školi.

Učenici su dužni sami doći po potvrde. Ako ne mogu osobno doći po potvrde, obavezno moraju javiti ispitnim koordinatorima ukoliko će ih netko drugi podići umjesto njih.

Učenici koji imaju neopravdan dolazak na neki od ispita ne mogu dobiti potvrdu o položenim ispitima dok ispit ne plate. Obavijest o (mogućim) troškovima ispita nalazi se na stranici Postani student svakog pojedinog učenika.

Svoje potvrde mogu preuzeti i učenici koji su u ljetnom roku ili ranijih godina uspješno položili ispite državne mature.

Ispitni koordinatori