Ispit iz Zdravstvene njege

Autor: Krasnodor Mikša, 5. 10. 2019.

U srijedu, 16. listopada, provest će se u 5. Ma razredu ispit vanjskog vrednovanja iz Zdravstvene njege.

Ispit će početi u 12.00 i traje 80 minuta. Ispit će se pisati u staroj dvorani.

Tijekom toga perioda bit će ugašeno školsko zvono. Mole se ostali učenici da svojim ponašanjem pokažu obzirnost prema medicinskim sestrama opće njege / medicinskim tehničarima opće njege koji pišu ispit i koji će iz njega dobiti ocjenu.

Učenici 5. Ma dužni su doći pred staru dvoranu najmanje pola sata prije pisanja ispita s osobnom iskaznicom, kemijskom olovkom plave ili crne boje i, ako žele, bočicom vode, bez naljepnice.

Gradivo kojeg će se znanje ispitivati u ispitu vanjskog vrednovanja dano je u ispitnom katalogu koji se nalazi na poveznici.

Ispitni koordinatori