Nastava na daljinu - upute za prijavu i poveznice na virtualne razrede
Autor: Daniela Usmiani, 14. 3. 2020.

Dragi učenici,

sukladno smjernicama MZO-a osnovnim i srednjim školama vezano uz organizaciju nastave na daljinu uz pomoć informacijsko-komunikacijske tehnologije kreirani su virtualni razredi Srednje škole Bedekovčina u okviru Yammera (Office 365 za škole).

Kako bi učenici pristupili svom virtualnom razredu najprije se trebaju prijaviti u Office 365 za škole uz pomoć svojih AAI@Edu.hr korisničkih računa (skole.hr).

Prvom prijavom u Yammer učenici su pretraživi te postaju aktivni korisnici i nastavnici će ih moći pridružiti virtualnom razredu..

Učenici mogu i sami zatražiti pridruživanje razredu tako da pažljivo pročitaju UPUTE na poveznici.

Nakon toga otiđite na poveznicu na svoj virtualni razred i zatražite pristup.

POVEZNICE NA VIRTUALNE RAZREDE

Pratite službenu školsku poštu (webmail.carnet.hr) kako biste vidjeli jeste li uspješno dodani u virtualnu grupu svog razreda.

Sretno!