Uskršnja čestitka
Autor: Daniela Usmiani, 10. 4. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji, drage kolegice i kolege,

Nadam se da ste svi zdravi i da ste dobro, jer to je najvažnije.  Nepredvidive okolnosti i nove tehnologije donijele su nam novi način komunikacije i novi način poučavanja.

Međusobnim povjerenjem i uvažavanjem učinili smo i  nastavu na daljinu ugodnom i uspješnom. Ipak, vrlo je emotivno pratiti  pažnju,  brižnost i obzirnost jednih prema drugima, koje iskazujete u virtualnim učionicama.

Želim i nadam se da ćemo se ubrzo vratiti u našu školu i naše razrede te zajednički dočekati završetak školske godine, onako kako to mi znamo, pjesmom i radošću ispraćajući maturante i uspješnim završetkom još jednog razreda za ostale učenike.

Želim vam svima sretan i blagoslovljen Uskrs.

Vaša ravnateljica,

Vera Hrvoj