Uvježbavanje komunikacijskih vještina kroz poster
Autor: Krasnodor Mikša, 26. 6. 2020.

U današnje, doba svi smo barem jednom zaboravili osluškivati potrebe i probleme drugih osoba. Učenici 3. Ma razreda, Medicinskog učilišta, Srednje škole Bedekovčina dobro znaju  kako je pravilna komunikacija temelj svih ljudskih odnosa, a i njihove buduće profesije.

Stoga, da bi utvrdili postojeće nastavno gradivo osmislili su i pripremili virtualnu izložbu „Uvježbavanje komunikacijskih vještina kroz poster“ pod mentorstvom Božice Jurinec, mag.med.techn. i Ksenije Mlinarić, bacc.med.techn. u sklopu predmeta Profesionalna komunikacija u sestrinstvu. Izložba postera prikazuje  važnost profesionalne komunikacije u različitim situacijama.

Pogledajte. Nadamo se da ćete uživati i tko zna…, možda i nešto novo naučiti.