Košarica pomoći

Autor: Krasnodor Mikša, 12. 12. 2011.

Već treću godinu za redom volonteri naše škole u prosincu prikupljaju prehrambene i higijenske proizvode u „Košarice pomoći“.

Dvije takve možete pronaći u trgovinama Trgocentra u Bedekovčini, a jednu i u našoj školi kod zbornice. Akcija traje do 21. prosinca kada će se prikupljene stvari sortirati po paketima.

Prikupljeni artikli darovat će se za Božić socijalno ugroženim obiteljima na području naše općine.

Najpotrebniji proizvodi su trajniji proizvodi tipa: brašno, šećer, tjestenina, riža, ulje, sol, čajevi, čokolada, keksi, šamponi, sapuni, paste za zube,...

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i koji će sudjelovati u ovoj akciji te tako uljepšati Božić mnogima.

Vaše volonterke

Iva Mrazović i Karolina Bunjko, 3.Mb