Radionice 2. modula ICT Edu projekta

Autor: Daniela Usmiani, 18. 12. 2011.

U okviru projekta ICT Edu održane su u petak 16. prosinca 2011. radionice za profesore naše škole.

Radionica je nastavak modula 1 u kojem se obrađivala sigurnost na internetu, komunikacija CARnetovim webmailom i portal za škole, a modul 2 je obrađivao edukativne sadržaje na Nacionalnom portalu za učenje na daljinu Nikola Tesla i portal Edu.hr. Predavač je bio prof. Stjepan Šalković.

Cilj je projekta upoznati sve učitelje, nastavnike, stručne suradnike i ravnatelje osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj s brojnim sadržajima i uslugama koje im pruža MZOŠ i CARNet, te ih o nekim sadržajima detaljnije educirati.