Početak drugog polugodišta

Autor: Krasnodor Mikša, 9. 1. 2012.

Iako praznični odmor još nije gotov, evo nekoliko informacija o početku i organizaciji nastave u drugom polugodištu.

Nastava počinje, ako ste zaboravili, u ponedjeljak, 16. siječnja 2012. Jutarnja smjena trajat će od 7,20 do 13,05, a popodnevna smjena počet će u 13,10. Promjena se sastoji u tome da zadnji, sedmi sat popodnevne smjene, od ovoga polugodišta, završava u 19.00.

Učenici će dežurati po rasporedu dežurstva, ali će se u glavnoj zgradi škole uvesti automatsko zvono prema novom rasporedu zvonjenja. Dežurni učenici će, kao i do sada, obavljati svoja uobičajena zaduženja, ali neće zvoniti.

Od sljedećeg polugodišta na raspolaganju vam je prostorija bivšeg računovodstva u kojoj će biti računalo, klupe i stolice pa svi koji čekaju nastavu, osim u glavnom holu škole, mogu boraviti i tamo. Molimo vas da se do početka nastave zadržavate u navedenim prostorima i ne ulazite u hodnike ispred učionica dok traje nastava.