Webinari o državnoj maturi

Autor: Krasnodor Mikša, 26. 1. 2012.

Udruga Samo jedan klik pokreće 2. ciklus webinara o državnoj maturi za maturante na portalu www.mojamatura.net u suradnji s Nacionalnim centrom za vanjsko vrednovanje obrazovanja i CARNetom.

Gosti webinara su prof. dr. sc. Antonije Dulčić, predsjednik Radne skupine za državnu maturu Sveučilišta u Zagrebu, i dipl. ing. Goran Sirovatka, ravnatelj NCVVO-a. Webinar će voditi prof. Sonja Lušić Radošević i prof. Arjana Blažić iz IX. gimnazije u Zagrebu, urednice portala za besplatne online pripreme državne mature Moja matura.

Pozivaju se maturanti da postave svoja pitanja na http://mojamatura.net/webinari. Za vrijeme trajanja webinara bit će također moguće postavljati pitanja.

Webinaru je moguće pristupiti putem direktne poveznice pola sata prije planiranog početka. Sve informacije potrebne za uključenje mogu se pronaći na mrežnim stranicama portala www.mojamatura.net. Webinar ćete moći pratiti putem livestreaminga ili naknadno pogledati snimku.

Osnovna namjena ovih webinara je omogućiti korištenje novih tehnologija za informiranje i kvalitetniju pripremu državne mature svim maturantima neovisno o tome u kojem se dijelu zemlje ili svijeta nalazili.