Jesenski rok državne mature

Autor: Krasnodor Mikša, 22. 8. 2019.

Jesenski rok državne mature počinje u ponedjeljak, 26. kolovoza 2019.

Svi ispiti pisat će se u učionicama glavne zgrade škole.

Učenici koji pristupaju ispitima moraju najkasnije pola sata prije ispita doći na predviđeno mjesto s osobnom iskaznicom. Sa sobom na ispit možete ponijeti bocu vode, ali etiketa mora biti uklonjena. Hranu je zabranjeno unositi.

Na ispit smijete ponijeti pribor kako je preporučeno u ispitnim katalozima za pojedini predmet, odnosno kako piše u Vodiču kroz ispite državne mature, koji se nalaze na stranicama Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja.

Učenici koji su trebali platiti ispit, a nisu izvršili uplatu, neće moći pristupiti ispitu.

Sva pitanja vezana uz državnu maturu možete uputiti ispitnim koordinatorima u živo, preko grupe na Facebooku ili mailom matura.bedekovcina@gmail.com.

Podsjetnik: Zadnji dan prijava za upis na studijske programe je 17. rujna, do 14:59, na studijima na kojima je ostalo mjesta. Ujedno je to i krajnji rok za promjenu liste prioriteta i brisanja studijskih programa. Objava konačnih rang-lista bit će isti dan nakon 16:00.

Svim učenicima želimo puno uspjeha!

Ispitni koordinatori