Bravo, bravo!!!

Autor: Daniela Usmiani, 19. 2. 2011.

Učenici naše škole sudjelovali su na županijskom natjecanju iz ekologije i osvojili prvo mjesto!

Učenici Medicinskog učilišta sudjelovali su 11. veljače 2011. u Stubičkim Toplicama na Ekološkom kvizu ''Lijepa naša''.  Natjecali su se učenici koji sudjeluju u izvanškolskoj aktivnosti Ekološke grupe, i to: Barbara Sokolić, Dominik Mihalinec, Alen Supina i Tomislav Jakuš.

Na natjecanju se tražilo sveopće znanje iz biologije, kemije, povijesti, zemljopisa i vjeronauka. Naši učenici predstavili su se istraživačkim radom ''Imela'', u kojem su proveli ispitivanja o rasprostranjenosti i ljekovitosti imele.

Samo natjecanje sastojalo se od tri dijela: pojedinačno znanje, prezentacija i timsko odgovaranje na pitanja iz ekologije. Učenici su bili najuspješniji u sva tri dijela i zasluženo će otići na državno natjecanje u Primošten.

Mentorica grupe je prof. Božena Dragčević