Autor: Daniela Usmiani, 14. 3. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

sukladno smjernicama MZO-a osnovnim i srednjim školama vezano uz organizaciju nastave na daljinu uz pomoć informacijsko-komunikacijske tehnologije kreirani su virtualni razredi SŠ Bedekovčina. Molimo vas da  pratite službenu stranicu škole i da slijedite upute kako bismo što uspješnije uspostavili učenje na daljinu. Već tijekom ponedjeljka sa svojim ćete razrednicima testirati virtualne razrede i dogovoriti načine komunikacije.

U slučaju  tehničkih poteškoća molimo roditelje da kontaktiraju razrednike u ponedjeljak, tijekom jutarnjih sati.

U utorak će se pridružiti i predmetni nastavnici kako bi vas upoznali s načinima razmjene materijala i svim aktivnostima. U srijedu krećemo s održavanjem nastave na daljinu.

Svakako provjeravajte službene školske adrese (webmail.carnet.hr), na koje će vam u slučaju poteškoća sa sustavom dolaziti sve informacije.

Molimo sve učenike da se ponašaju odgovorno, da se pridržavaju danih uputa nadležnih institucija i službi te paze na svoje zdravlje i zdravlje svojih najbližih.                                                                                                                                                                                                            Ravnateljica: Vera Hrvoj