Predavanje - Mogućnosti dječjeg vrtića u okviru Erasmus+ programa

Autor: Daniela Usmiani, 22. 2. 2017.

Na poziv ravnateljice Dječjeg vrtića Bedekovčina, Daniela Usmiani, koordinatorica Erasmus+ projekta "Get on your bikes, Europe`s back in business!", 21. veljače 2017. održala je prezentaciju dosadašnjih iskustava naše škole u okviru Erasmus+ programa, te upoznala djelatnike vrtića s mogućnostima koje ima vrtić u okviru programa, natječajima, načinima prijave, kao i eTwinning portalom i aktivnostima koje nudi.

Pomoću aktivnosti Erasmus+ projekta "Get on your bikes, Europe`s back in business!" djelatnici vrtića upoznati su s prijavnim obrascom, stranicama na kojima mogu pronaći sve važne i korisne informacije, bitnim stadijima projekta, odabiru projektnog tima, procjeni rizika, menadžmentu i načinima diseminacije.

Upoznati su i s primjerima dobre prakse - projektom Dječjeg vrtića Petar Pan. Razgovarali smo i o natječajima koji su još otvoreni, mogućnostima odlaska na eTwinning mobilnosti i načinima prijave.

Dječjem vrtiću Bedekovčina želim puno uspjeha u budućim prijavama!

Daniela Usmiani