Virtualni susret - Erasmus+ projekt UpT2S

Autor: Daniela Usmiani, 15. 7. 2021.

Usprkos teškim vremenima za provođenje Erasmus+ projekata partneri UPT2S projekta kojim se želi unaprijediti provođenje dualnog sustava u školama, vrijedno rade na rezultatima projekta: online tečaju za mentore u tvrtkama u trajanju od 25 sati i mobilnoj aplikaciji za komunikaciju i praćenje rada učenika, te brošuri s primjerima dobre prakse. Danas na online sastanku razmatrali smo povratne informacije vanjskih eksperata koji su evaluirali online tečaj i aplikaciju te pronalazili mjesta za korekcije i unapređenje. Dogovoreni su i daljnji koraci u pripremi mobilnosti u Njemačku u rujnu.