Izdvajamo

Autor: Daniela Usmiani, 17. 11. 2010.

U rubrici ''Izdvajamo'' (pod ''Razmjena znanja'') redovito ćemo predstavljati učenike naše škole koji su se istakli ili se ističu svojim radom.  Ovdje ćemo razgovarati s učenicima koji su jako dobri ili najbolji u onome čime se bave, bio to sport, izvannastavne aktivnosti ili, možda, politika. U ovoj bismo rubrici željeli na primjerima naših učenika potaknuti zanimanje za sadržaje koji nisu strogo vezani uz školu, ali nas takvi pojedinci ili skupine mogu nadahnjivati u daljem radu i učenju.
Ako želite privući pažnju na nekog učenika ili razrednog kolegu i podijeliti sa svima njegove uspjehe, javite se na mail prof. Usmiani ili prof. Mikši. (bedekovcina.matura@gmail.com)